INDIE - GOA 2/2008, 3.část

 

 

Pořád jsme ještě na trhu

 

 

 

 

A jedeme zpět

 

Posvátná zvířata v Indii - krávy - jsou opravdu všude...

 

 

A když náhodou kráva stojí uprostřed silnice, všichni trpělivě čekají, až sama odkráčí

 

A to už jsem zas na hotelu, chodba k pokoji. Hezká chodba, jenže z těch chodeb je tady šílený labyrint, a dokonce nejsem jediná, kdo tady občas bloudí a hledá pokoj:-)

 

Tenhle chlapík vítá hosty a je vždy po ruce každému, kdo potřebuje

 

Pěkný úlovek:-)

 

Samozřejmě nesměla chybět ani tady oblíbená vodní dýmka

 

 

 

Už byla tma a my jsme se snažili dostat k silnici a chytit si odvoz, ale nikde žádná lampa...a v té tmě jsme narazili na kravičku...to jsme se lekli, tady je osvětlená bleskem, ale jinak narazit na ní v absolutní tmě, nic moc:-)

 

Každí ráno jóga na pláži. I když ke konci už nás tam moc nebylo, kdo by chtěl vstávat tak brzy:-) Navíc, když vedle nás leží na lehátkách "masivní" Rusáci, válí si tam sádlo a smějou se tomu, jak se snažíme...

 

 

Po józe hurá na snídani

 

 

 

 

 

A vyrážim sama do města, na pohodu:-)

 

Je to asi půl hodiny cesty

 

 

 

 

Na místním trhu

 

 

 

 

Konečně taky ochutnám kokosové mléko... chodí tady s tím skoro každý, tak mi to taky nedá, a musím si taky jeden koupit..brčko a už se těším na vynikající obíbenou pochoutku....po pár metrech hážu kokos do koše! Brrr, co na tom všichni mají?

 

Pláž ve městě

 

 

Chvíli ralaxuju na pláži, než pojedu zpátky

 

 

 

A už jedem

 

Je libo večeři?

 

Dnes se koná jakýsi svátek. Všichni se hrnou na hotelovou pláž, tak se jdu podívat taky, co je to za pouť. V Indii se slaví spousta náboženských svátků, takže tohle bude jeden z nich. Který ale přesně to byl, to jsem se nedopátrala.

 

 

Těšila jsem se, že si koupím nějaký malinký indocký suvenýr, ale bylo pro mě velké překvapení, že ve stáncích měli naprosto stejné věci, jako na poutích u nás. Až jsem si myslela, že přijeli čeští stánkaři sem. Absolutně stejné, jako na poutích u nás. Prostě mi to sem vůbec nesedlo.

 

 

 

 

Líbí se mi, jak se Indky oblékají pestře, tolik barev všude...

 

Opět jsem ve městě, trochu se projít

 

Sem do banky chodíme vybírat z bankomatu. Je to jediný bankomat široko daleko, jiný jsme neobjevili.

 

 

Pozor na tuhle krávu, chodí k bankomatu a pozoruje, jaký má kdo PIN :-). Je úplně normální vybírat z bankomatu, zatímco vám do ruky  strká čumákem kráva? Jasně, že je. Aspoň se něco děje:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

Relax u hotelového bazénu